PART 1 : Concept-/bedrijfsnaam die inslaat als een BOM en die "very sticky" is...
Wedstrijd gegevens:
- Wedstrijd van: david.donkers@it-jobbank.be
- Categorie: Bedrijfsnaam
- Datum start: 06-11-2009
- Datum einde: 13-11-2009
- Award: € 100.00
- Benodigde formaten: jpg,
-
Beschikbare talen:
- Aantal inzendingen: 54
- Relevante bestanden: Geen
-
Mate van interactie:
laag hoog
Behoefte:
Een naam die "sticky" is - die niet noodzakelijk moet verwijzen naar een jobsite concept (wat betekent bv. Skype nu ? Maar iedereen kent het ondertussen !) - een naam die niet vast hangt aan een bepaalde taal (we draaien in 3 talen : NL, FR en EN)
Bedrijfsomschrijving:
we zijn een bestaande jobsite voor IT profielen die heel binnenkort gaat uitbreiden naar andere soorten van profielen (finance, hr, sales, ...). We zoeken een algemene naam die de hele lading dekt, maar die tevens toelaat om middels een simpele "prefix" weer te geven over welke sub-site het gaat. Bv. nu opereren we onder "IT-JobBank" en we zouden hier Finance-JobBank, HR-JobBank, ... van kunnen maken, maar dit willen we niet omwille van diverse redenen.
Doelgroep:
Zowel B2B (onze betalende klanten) als B2C (on gratis registrerende werkzoekenden - en de "C" van B2Cstaat bij ons voor "Candidate" ipv Consumer :-)
Kleuren, favoriete logo's, must haves
ik hou wel van het Skype concept, maar laat dit geen beperking zijn !
samim
-
-
Toelichting van de designer:
switch! blijft hangen,,,
simpel en vernieuwend -
Om commentaar te geven dient u eerst in te loggen.
-
-
-
Toelichting van de designer:
internationaal / sterk / makkelijk te onthouden / kort / simpel
-
david.donkers@it-jobbank.be zegt:
-
Om commentaar te geven dient u eerst in te loggen.
-


