ClickCease Ontwerpen van Loeks Design - Logo voor een professionele veilingsite

Logo voor een professionele veilingsite

Wedstrijd gegevens:
Pakket goud

  • Wedstrijd van: Iwahn
  • Categorie: Logo
  • Totaal budget: € 479.00
  • Datum start : 29-08-2014 22:40
  • Datum einde : 23-09-2014 09:00
  • Status : Beëindigd
  • Benodigde formaten: jpg,psd,png
  • Relevante bestanden: Geen
  • Beschikbare talen:
  • Aantal inzendingen: 87
  • Respons opdrachtgever:
    laag hoog

Behoefte:

Professionele veilingsite, AponAuctions.com (in aanbouw) wil logo voor de komende 100 jaar.

Een logo, dat staat als een veilinghuis, en waaraan komende jaren niet hoeft te worden gesleuteld. Principe: in een keer goed.

Pakket van Eisen:
1. Verwerk Golden ratio
2. Gebruik naam AponAuctions.com
3. Gebruik de kleuren rood, wit en blauw van de Nederlandse vlag
4. Benut de dubbele A van Apon en Auctions

Bedrijfsomschrijving:

Groothandel/Veilinghuis met Veilingsite, waarbij grote groepen bieders (zakelijk en particulier) kunnen bieden op partijgoederen uit faillissementen, restpartijen, etc.

Straightforward, simpele procedures.

Doelgroep:

Zakelijke bieders, maar ook particulieren

Kleuren, favoriete logo's, must haves

Zie "Behoefte"

Loeks Design
  • Logo # 384809 voor Logo voor een professionele veilingsite wedstrijd Klacht indienen
    1. Toelichting van de designer Loeks Design:

      Goedendag,

      Hierbij een paar ontwerpen.

      Met vriendelijke groet,
      Hans
      Loeks Design

    2. Iwahn zegt :

      Dank voor uw inzet.

    3. Loeks Design zegt

      Zie net tussen de andere ontwerpen dat de winnaar al bekend is? Beetje jammer dat je de wedstrijd nog open hebt staan en hier niets over hebt vermeld. Nu is alle tijd die ik erin heb gestoken voor niets geweest.

    4. Iwahn zegt :

      Ja, ik kan mij uw reactie goed voorstellen. Ik wil al enige tijd de winnaar aanwijzen, maar de procedure is mij nog onbekend. Ik heb het erg druk gehad, en werk dag en nacht. Helaas is Brandsupplyb alleen overdag aanwezezig. Maandag verwacht ik wat tijd te hebben om uit te zoeken hoe ik de winnaar aanwijs, zodat u en uw collega's niet onnodig worden belast. Mijn oprechte excuus.

    5. Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.

Social Network