Wat is Brandsupply?
wat vooralsnog vooral bestemd was voor grotere budgetten/bedrijven.
Hoe werkt Brandsupply?
Elk project wordt gestart met een briefing waarin alle wensen, zoals behoeften maar ook prijs en looptijd, door de opdrachtgever worden beschreven. Daarna volgt een sterk interactief proces waarbij designers ontwerpen inzenden en de opdrachtgever deze beoordeeld, van commentaar voorziet en daarmee richting geeft aan het project. Alles is voorzien van geautomatiseerde processen zoals een koppeling met e-mailboxen, zodat men weet wanneer er activiteit binnen het project plaatsvindt.Daarnaast heeft iedereen een eigen profiel waarmee portfolio’s worden opgebouwd en persoonlijke berichten kunnen worden verstuurd. Aan het einde van de projectperiode kiest de opdrachtgever een winnaar waarmee deze het intellectuele eigendom van dat ontwerp verkrijgt in ruil voor de eerder (zelfgekozen) prijs die de winnende designer ontvangt.
Geld terug garantie!
Bij traditionele grafische ontwerpbureaus betaalt de cliënt altijd en vaak een stuk meer. Daarnaast
moet deze uiteindelijk kiezen uit een klein aantal ontwerpen. Brandsupply doet het anders. Als een
cliënt aan het einde van de projectperiode niet tevreden is dan kan deze, zonder opgaaf van reden(en),
het project sluiten zonder winnaar. De award en projectfee krijgt men dan volledig terug (m.u.v. de
administratiekosten). Wij vetrouwen er volledig op dat de designers met een goed ontwerp komen,
maar zijn pas tevreden als jij dat bent!
5 redenen om te kiezen voor Brandsupply
1. Goedkoop alternatief voor de traditionele ontwerpwereld!
2. Snel en 24/7 beschikbaar wanneer het jou uitkomt!
3. Niet tevreden = retour projectaward en fee!
4. Gemiddeld keuze uit 50 ontwerpen!
5. Altijd capaciteit!
VERDER GOED OM TE WETEN
Duur van een project
De standaard duur van een project is 14 dagen. Natuurlijk kan het voorkomen dat een cliënt sneller iets nodig heeft of juist wat langer de tijd wil. Een project kan van een week tot een maand duren.
Beloning van een project
Die bepaalt de cliënt helemaal zelf. Over het algemeen zal een hogere prijs meer keuzevrijheid betekenen. Maar ook de minder hoog geprijsde projecten zullen kwalitatief goede ontwerpen ontvangen.
Intellectueel eigendom/publicatierechten
Brandsupply doet er alles aan om ervoor te zorgen dat alleen het ontwerp van de winnaar na betaling gebruikt mag worden door de cliënt d.m.v. standaard voorwaarden die beide partijen bij deelname accepteren.
Betaling
Het geld wordt eerst op een tussenrekening geplaatst zodat de winnende designer zeker is van een uitbetaling en de cliënt zeker weet dat er niets wordt betaald voordat de juiste files zijn ontvangen.
Feedback
Per project kan er met behulp van diverse middelen gecommuniceerd worden tussen cliënt en designers. Ook kan er een score aan ontwerpen worden toegekend door de cliënt teneinde indicaties van zijn of haar smaak af te geven.